Mnoho pokladů života nám zůstává skryto jen proto, že je vůbec nehledáme. Často nepokládáme ty správné otázky, které by nás mohly dovést k řešení všech našich náročných situací. Jsme natolik spoutáni strachem, že nám naděje připadá jako pošetilé snažení.  

Jmenuji se Matěj Krejčí.
Pomáhám lidem uvědomit si vlastní hodnotu a objevit vlivy digitálních zařízení.
Skrz školení a konzultace předcházím osobnostnímu vyhoření.

Ve svém životě využívám znalosti terapeutické metody Solution Focused a propojuji se znalostmi psychologie, behaviorální ekonomie a východní filozofie.

Obohacuji lidi přemýšlením o vztahu k digitálním technologiím a sobě-samým, pomáhám nastavit vlastní chování, přemýšlení a svá zařízení.

Vytvářím komunitu lidí, kteří vidí přesah ve svých činnostech i zařízení. Jsem autorem knihy Digidetox - jak na digitální minimalismus.

Chci inspirovat k efektivnímu využívání vlastního potenciálu, skrz který dokážeme měnit své myšlení k rozvoji spokojenosti, motivace a digitální svobody.

Více než 12 let vyhledávám aktuální vědecké výzkumy, které propojuji s východní filozofií a skládám poznatky do jedinečného know-how i konkrétních nástrojů k pochopení a zvládnutí svých životních situací. 

Věřím, že naše spolupráce vás posune o podstatný kus dál.

"Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody aneb neschopný si vysvětluje."