Reference

Ohlasy ostatních:

Martin Molokáč

Letecký stevard 

„S Matějom som absolvoval "Akademii Konec prokrastinace" a tak som mal možnost s nim strávit niekolko hodin treningu. Matěj je neskutečně pozitivný a nabitý energiou preto je každé stretnutie s ním príjemným zážitkom. Z jeho ludského přistupu je cítit, že ho zaujímá co hovoríte a ako vám dokáže pomoct. Už z krátkej konverzacie je jasné, že je vo svojom obore značně vzdělaný a kritické myslenie je jeho silnou stránkou. Určitě odporučám a ďakujem!

Tomáš Vostal

Specialista online marketingu

„Matěj je inspirativní a tvůrčí osobnost, se kterou je vždy radost se setkat.

Oldřich Hrb

Profesionální fotograf

Jsem rád, že můžu být Matějův přítel. Inspiruje mě, jak je pozitivní, jak se chová k lidem a je pořád nad věcí. Vím, že se na něj můžu vždy spolehnout!

Pavel Berka

CEO, Real Estate Agent at Century 21 All Inclusive

„Matěj je člověk s upřímným zájmem pomáhat ostatním se zlepšovat a růst. Rád propojuje lidi a organizuje inovativní společenské akce. Sám se neustále vzdělává a posunuje. Veškeré poznatky aplikuje a testuje i na sobě. Matěje žene neuvěřitelná vášeň pro osobní rozvoj, překonávání sama sebe a duševní obohacování všech kolem sebe. Každá minuta času strávená s Matějem byla pro mne velkým přínosem.

Tomáš Chovanec

Coordinator projektu CoinsRace 

Matěje mám tu milou možnost pozorovat již téměř od prvopočátku, kdy na sobě začal velmi intenzivně pracovat. Postupně se dostal na takovou úroveň, kdy je schopen se postavit před lidi a své vědomosti jim předat. Nyní je z něj profesionál, kterého obrovská výhoda je, že jen dělá co ho baví + věnuje tomu velkou porci energie = doporučení na účasti jakékoliv akce, kde tento mladý muž je přítomen.

Miroslav Šamánek

Propagační grafik/Freelancer

Občas člověk čeká na tu správnou chvíli, která se schovává někde "aaa... za 5 minut". S Matějem se můj přístup změnil.

Kristýna Baštářová

CEO Fitcoach

„Matějovým schopnostem důvěřuji natolik, že jsem si ho zvolila jako moderátora ve svůj svatební den. Jeho důvtip a bystrost mě ubezpečily, že nebude nuda ani žádné trapné chvíle. Také má dar - je řečníkem, který umí být středem pozornosti.

Věra Kapsová

Mediátorka, Ředitelka Brněnské pobočky GrowJOB Institute

Matěje si velmi vážím jako svého kolegy i jako osoby samotné. Je to velmi aktivní člověk, ktery neustále hledá nové výzvy. Ma obšírné znalosti v oblasti osobního rozvoje, které neustale rozvíjí a sleduje nové trendy. Jsem ráda, že jsme společně v jednom týmu. Cítím, že se na Matěje můžu vždy spolehnout.

Petr Ludwig

Majitel společnosti GrowJOB Institute

Jsem rád, že je Matěj můj kolega. Mám poměrně vysoké nároky na osobnosti konzultantů ve firmě, ale v Matějově případě mohu s čistým svědomím říci, že do týmu zapadl jak prdel na hrnec.